ICON GT 40

Yacht Sale
Price: SOLD
Contact ALBANIA - Tirana

MARITIME TRAINING & CREWING
Boulevard: "Gjergj Fishta 146", Tower 1, Apart. 7/2
(Hotel HILTON GARDEN Inn - ALPAS Center)
Tel/Fax: +355 44 503753
Mobile: +355 672027533
e-mail: info@tstsgroup.com

Description

PERSHKRIMI

Viti 2018 hedhur në det 2019

Gjatësia 12.00 m

Gjerësia 3.60 m

Materiali ndërtimor Vetroresine dhe Neopren

Materiali i mbuluar i dyshemese: Dru TEAK

Materiali TEAK i kabinës

Motorë 2X 300 hp EVINRUDE - 85 ore pune

Depozita e karburantit 700 litra

Instaluesit: autoklavë me rezervuar 400 litra, pompa automatike bilge, tualet.

Elektrike: bateri me ndërprerës elektrik të baterive, sistem 220, ngarkues baterie, çikrik elektrik, 2 frigorifer i jashtëm, elektrik i ngritur, TVC, drita mirësjelljeje

Dispozicioni i brendshëm dhe i jashtëm: kabinë hapësirë ​​e hapur me shtrat V në hark, tualet i veçantë; sundeck i madh i pasëm me ndenjese të pajisura me tapiceri, stacion helmimi me vend pilot dhe bashkë pilot, kabinet me lavaman, thasë me hark.

instrumente motori, ngërthime elektronike, GPS FURUNO TOUCH SCREEN 12 "të ndërthurura me matesin e thellesise, VHF, busull, dritat e lundrimit," bri, stereo. etj

Specific details

Rif. Mooring: Italy
Availability: immediate
Length: 12
Guests: 20
Engine: 2 x 300 Evinrude
Maker: ICON
Model: 40 GT
Year: 2019

Location

Italy, Europe

Video

Our Support Services

Flag Registration
Skipper Training License
Insurance Services
Commercial Services
Financing Services
Maintenance Services
 

Currently are 8 guests and no members online

© 2017 Yacht Port Services. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio