ICON 40 GT

Yacht Sale
Price is negotiable
Contact ALBANIA - Tirana

MARITIME TRAINING & CREWING
Boulevard: "Gjergj Fishta 146", Tower 1, Apart. 7/2
(Hotel HILTON GARDEN Inn - ALPAS Center)
Tel/Fax: +355 44 503753
Mobile: +355 672027533
e-mail: info@tstsgroup.com

Description

TSTS Group kompania krijuese e këtij portali i fokusuar tek nautika Shqiptare, përfaqëson kantierin e gomoneve ICON (Nautica Siciliana) dhe ju ofron cmime të skontuara për të gjithë gomonet e reja që kërkoni të porosisni nëpërmjet nesh në cilësinë e dealer të këtij kantieri. Gjithashtu ju ofrojmë asistencën tonë për regjistrimin e gomones me flamuj të ndryshëm, përfshirë atë Shqiptar pa aplikuar TVSH. Tek ne do keni mundesi te zhvilloni kurse per t'u pajisur me patenta detare Shqiptare ose Nderkombetare. Do keni mundesi të testoni dhe të zhvilloni aftësitë profesionale me anë të simulimit detar, në menyrë që kur të drejtoni mjetin tuaj, të ndjeheni dhe të veproni si një kapiten i vërtetë. 

Gjatësia 12.00 m

Gjerësia 3.60 m

Materiali ndërtimor Vetroresinë dhe Neopren

Materiali i mbuluar i dyshemese: Dru TEAK

Materiali TEAK i kabinës

Motorë dy, i montojmë sipas dëshirës duke filluar nga 300hp deri ne 450hp, ndermjet markave Evinrude, Mercury, Suzuki, Yamaha.

Depozita e karburantit 700 litra

Instaluesit: autoklavë me rezervuar 400 litra, pompa automatike bilge, tualet.

Elektrike: bateri me ndërprerës elektrik të baterive, sistem 220, ngarkues baterie, çikrik elektrik, 2 frigorifer i jashtëm, elektrik i ngritur, TVC, drita mirësjelljeje

Dispozicioni i brendshëm dhe i jashtëm: kabinë hapësirë ​​e hapur me shtrat V në hark, tualet i veçantë; sundeck i madh i pasëm me ndenjëse të pajisura me tapiceri, timoneria me ndenjëse piloti dhe bashkë pilot, tualet me lavaman, dyshekë me hark.

instrumente motori, pajisje elektronike, GPS FURUNO TOUCH SCREEN 12 "të ndërthurura me matesin e thellesise, VHF, busull, dritat e lundrimit," bri, stereo. etj

Specific details

Rif. Mooring: Albania
Availability: Immediate
Length: 12
Guests: 16
Engine: 2x350hp
Maker: ICON
Model: ICON 40 GT
Year: 2020

Location

Tirane, Albania, Europe

Our Support Services

Flag Registration
Skipper Training License
Insurance Services
Commercial Services
Financing Services
Maintenance Services
 

Currently are 11 guests and no members online

© 2017 Yacht Port Services. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio